Czasomierzyk.pl - Radosław Przybyłek Filmmaker

Czasomierzyk.pl

Cześć,

Jeżeli trafiłeś na tę stronę to znaczy, że zainteresowała Cię oferta filmowania ze strony czasomierzyk.pl. Dobrze wiem jak ważna jest promocja Twojej imprezy przed i po wydarzeniu, bo filmuję takie wydarzenia już prawie 10 lat i wspieram organizatorów w promocji ich usług.

Jeżeli chcesz:

  • pokazać emocje jakich dostarczyłeś zawodnikom
  • pokazać okoliczności przyrody lub architektury, w których startowali zawodnicy
  • zdobyć materiał filmowy na zajawkę kolejnej edycji
  • promować swoje wydarzenie w mediach

To jesteś w dobrym miejscu.

Jak to wygląda? Ile to kosztuje?

Za 2 minutowy film z imprezy na terenie województwa mazowieckiego zapłacisz 1800zł – w tej cenie znajduje się filmowanie kamerą oraz filmowanie z drona. Dodatkowo nagrane materiały przechowam dla Ciebie w swojej bazie. Dzięki temu zabiegowi będzie je można wykorzystać do stworzenia klipu promocyjnego na następną edycję imprezy.

Jeżeli w tej chwili jesteś zdecydowany to potwierdź z czasomierzyk.pl datę i chęć nagrywania imprezy.

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem to przewijaj dalej.

A teraz zobacz jak dzięki moim filmom imprezy sportowe rosły do miana największych w Polsce, a nawet w Europie.

Bieg Hutnika

Bieg Hutnika – bieg przeszkodowy, w którym na początku startowało niecałe 100 osób, stał się w tym roku największym industrialnym biegiem przeszkodowym w Europie z 300 zawodnikami na starcie.


Ultramaraton Powstańca

Ultramaraton Powstańca – ultramaraton, 63km biegu na 63 dni Powstania Warszawskiego, to w tej chwili jedna z najbardziej wzniosłych imprez biegowych w Polsce, klimat otoczenia oraz wolontariat mieszkańców gminy to niezwykła wizytówka i reklama gminy, zaczynało się od 200 zawodników, a w 2021 wystartowało około 700.


Triathlon Stryków

Triathlon Stryków – Stryków to nie tylko centrum logistyczne Polski. To wspaniałe zawody triathlonowe, w których w 2021 wzięło udział 300 zawodników, którzy ścigali się po pięknych krajobrazach powiatu zgierskiego.


Gravel po Łódzku

Gravel po Łódzku to szalona impreza rowerowa. Jej trasa biegnie wokół malownicznych terenów Łodzi. Zawodnicy muszą zmierzyć się nie tylko z dystansem, ale także ze swoimi słabościami. W pierwszej edycji udział w zawodach wzięło 80 zawodników, a w 2022 już ponad 200. W 2023 roku organizator planuje przebić kolejny próg.


Ostatni krok

Jak już zdecydowałeś się na moje usługi to wystarczy, że potwierdzisz chęć nagrywania swojej imprezy kontaktując się z czasomierzyk.pl.

Jeżeli masz więcej pytań to zapraszam do kontaktu.

Dziękuję i do zobaczenia!