Filmowanie imprez sportowych - Cennik

Filmowanie imprez

Filmowanie imprezy sportowej
filmowanie imprez oraz eventow

FILMOWANIE IMPREZ SPORTOWYCH - OFERTA

Jeśli szukasz profesjonalnego filmowca, który będzie w stanie uchwycić najważniejsze momenty Twojej imprezy sportowej z humorem i stylem, to jesteś we właściwym miejscu! Moja oferta filmowania imprez sportowych obejmuje pełen zakres usług, od przygotowania koncepcji po postprodukcję. Będę tam, gdzie trzeba, aby uchwycić najlepsze akcje, najważniejsze wydarzenia, najszybsze przebiegnięcia i najwięcej biegania w kółko.

FILMOWANIE IMPREZ SPORTOWYCH - CENA

Cena moich usług jest ustalana indywidualnie w zależności od rodzaju i skali wydarzenia oraz specjalnych życzeń klienta. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat ceny, proszę o kontakt. Uwaga! Cena będzie uzależniona od ilości odniesionych kontuzji w trakcie filmowania.

Przykładowo:

Ultramaraton Powstańca 2022 - filmowany przeze mnie w sierpniu to impreza, która zaczyna się o godzinie 6:00 rano a kończy około 16:00, czyli 10h filmowania z dronem to 2500zł bruto. W cenie zawiera się nagranie materiału oraz montaż filmowy 2 minutowego filmu.

FILMOWANIE IMPREZ SPORTOWYCH - FAQ

Ile kosztuje filmowanie imprezy sportowej z dronem, która trwa 5 godzin, w odległości 100km od Warszawy?

Filmowanie takiej imprezy kosztuje 2000zł brutto.

Czy opcja filmowania dronem zawsze jest możliwa?

Nie zawsze. To zależy od warunków pogodowych. Zawsze sprawdzam pogodę przed filmowaną imprezą i ewentualnie informuję klienta o ewentualnym braku możliwości wystartowania dronem ze względu na złe warunki pogodowe.

Czy masz doświadczenie w filmowaniu imprez sportowych?

Tak, mam doświadczenie w filmowaniu różnego rodzaju imprez sportowych, od krykieta po biegi po schodach. Sprawdź moje portfolio.