Ultramaraton Powstańca - Filmowanie imprez sportowych

Ultramaraton Powstańca

Filmowanie imprezy sportowej – wyzwanie

Ultramaraton Powstańca to najtrudniejsze filmowanie imprezy sportowej w moim kalendarzu. Przygotowanie wymaga doświadczenia w filmowaniu. Organizator po raz kolejny obdarzył mnie zaufaniem w filmowaniu imprezy. Trasa bez zmian. Wyzwaniem jest logistyka dotarcia w miejsca do filmowania, ale ja mam już swoje ulubione punkty do filmowania dronem. Niby łatwiej ale zarazem trudniej bo nie mogę zrobić tego samego co rok temu. Zawsze chcę zrobić coś ciekawego i innowacyjnego. W głowie burza myśli żeby wymyślić nowe kadry żeby po raz kolejny zadowolić organizatora imprezy sportowej.

Filmowanie imprezy sportowej – realizacja

Po całodziennym filmowaniu wracam do domu z myślą o dobrze wykonanej pracy. Osiem godzin filmowania w słońcu trochę otępia zmysły, ale chcę jak najszybciej dostarczyć zmontowaną relację z imprezy sportowej żeby zawodnicy na świeżo mogli zobaczyć swoje zmagania.
Montaż filmowy to kolejny etap całego projektu jakim jest relacja z imprezy sportowej. Dobieram muzykę, przeglądam nagrany materiał i biorę się do pracy. W ciągu 3 dni oddaję pierwszą wersję do klienta. Szybko i sprawnie realizuję swoją pracę.

Filmowanie imprezy sportowej – efekty

Dobrze wykonany montaż filmowy oraz filmowanie imprezy sportowej owocuje dużą oglądalnością oraz coraz większą ilością osób chcących wystartować w kolejnej edycji. To także zadowolony klient, który już dzień po imprezie zaklepuje u mnie termin na przyszłoroczną edycję.

Opis

W 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na wymagającej trasie o długości 63 km indywidualnie lub w sztafetach (od 2 do 7 osób) zawodnicy będą musieli przebyć szlak "kuriera powstańczego" i zaliczyć kolejne punkty kontrolne i punkty zmian, związane z historycznym szlakiem Polski Walczącej. Na każdym z nich uczestnicy zbierają pieczątki.