Gravel po łódzku - Radosław Przybyłek Filmmaker

Gravel po łódzku

Produkcja zajawki filmowej – wyzwanie

Klient w 2021 roku wystartował z nową imprezą sportową. Gdy szukał oferty na filmowanie trafił na mnie i zdecydował się na moje usługi filmowania oraz filmowania dronem. Gdy okazało się, że impreza to strzał w dziesiątkę od razu zaplanował kolejną edcję na 2022 rok. Niestety pandemia oraz wojna na Ukrainie nie zachęcała do zapisów na nową edycję. Dlatego zdecydował się na zrobienie zajawki, którą promował swoją imprezę na Facebook`u. Wyzwanie było jedno. Zapełnić listę startową.

Produkcja zajawki filmowej – realizacja

Zajawki to 30 sekundowe filmy, w których muszę pokazać:
-momenty z imprezy
-miejsce
-daty
Czyli jest szybko i agresywnie. Ważny jest dobór odpowiedniej muzyki, ustalenie tekstów z klientem oraz odpowiedni dobór najlepszych momentów imprezy.

Produkcja zajawki filmowej – efekty

30 sekund zajawki filmowej pokazało oblicze imprezy i sprawiło, że osoby niezdycydowane zapisały się na start. Dzięki dodatkowej reklamie na FB lista startowa zapełniła się do pełna.

Opis

Nazwa imprezy jest nieprzypadkowa. Gravel - bo to najlepszy rower do pokonania tej trasy, po łódzku - bo to synonim najlepszych i ciągnących się kilometrami szutrów.

Zapraszamy Was na 200 kilometrową pętle wokół aglomeracji łódzkiej, gdzie ponad połowa trasy to szutry, do tego nieco lokalnego asfaltu oraz kilka odcinków specjalnych takich jak single nad Lindą i Grabią czy krótkie lecz treściwe podjazdy.

Gotowi na niezwykłą przygodę tuz obok miejskiego zgiełku?!

Tagi