PLATON Sp. z o.o. - 25-lecie firmy - Radosław Przybyłek Filmmaker

PLATON Sp. z o.o. – 25-lecie firmy

FIlm z drona – wyzwanie

Przez 25 lat istnienia firma PLATON zbudowała swoją markę oraz wielkie magazyny z częścią biurową. Aby pokazać rozwój firmy klient zdecydował się na skorzystanie z mojej oferty filmu z drona. W tym przypadku przedstawiłem klientowi wyjątkowy sposób filmowania, który pokaże firmę z zewnątrz i wewnątrz. Wyzwaniem było nagranie wszystkiego jednym rzutem. Dron latał w pomieszczeniu oraz na zewnątrz. Nagrał osoby, które jedzą, piją kawę, pracują, rozmawiają przez telefon. Wyszedł naturalny obraz pracującej i nowoczesnej firmy.

Film z drona – realizacja

Jak w każdym przypadku filmowania z drona ważna jest pogoda. Dzień filmowy ustalony był na słoneczny lipiec, ale niestety pogoda spłatała figla. Poranek okazał się deszczowy i zachmurzony, ale było to ciepłe lato i po 2h deszczu przyszło piękne słońce. Najtrudniejsze było przekazanie informacji pracownikom, żeby zachowywali się naturalnie. Momentami ciekawość wygrywała i trzeba było powtarzać ujęcia. Dzień filmowy rozpoczął się o 8:00 i skończył o 16:00.

Film z drona – efekt

Dzięki nietypowemu wykorzystaniu drona, który latał po pomieszczeniach firmy PLATON film pokazał wszystko co klient życzył: ludzi, budynek, wyposażenie, ofertę. Dodatkowe napisy z informacjami pomagają dowiedzieć się więcej na temat firmy.

Opis

Platon Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją książek od ponad 25 lat. Zdobyte doświadczenie, zaufanie i uznanie klientów sprawiło, że firma osiągnęła pozycję jednego z największych dystrybutorów książek w Polsce.
Platon dysponuje bogatą ofertą wydawniczą i rozległą siecią zaopatrywanych punktów detalicznych. Współpracuje z ponad 400 dostawcami ponad 800 wydawnictw, dzięki czemu w ofercie firmy znajduje się zarówno beletrystyka, literatura faktu, książki dla dzieci, jak i podręczniki, poradniki czy profesjonalne opracowania z zakresu prawa, ekonomii, informatyki oraz nauk społecznych.